Sevdiğini Geri Getirmek için Okunan Dua

Bismillahirrahmanirrahim.

Elhamdülillahi Rabbi’l-alemin. Vessalatü
vesselamü ala seyyidina Muhammedin Hatemil Enbiya i vel Mürselin ve ala alihi
ve sahbihi ecmain.

Hamdü senalar olsun. Alemlerin Rabbi olan Allah’a Salat ve Selam, En son Peygamberimiz olan Efendimiz Hazreti Muhammed (s.a.v.)’e ve onun aile efradı ile bütün ashabına ve bütün na tabi olanlara olsun.

Ondan yardım diler ona tevekkül ederiz, o ne güzel vekil ne güzel dost ve ne güzel yardımcıdır. Yüce ve azimetli olan Allah’tan başka güç ve kuvvet sahibi yoktur.

Değerli ziyaretçi kardeşlerim burada olabildiğince çok dualara yer vermeye çalışacağız. Başlıktan da anlaşıldığı üzere ayrılan ya da terk eden bir kaçkını geri döndürmek için yapılan terkiplerden ve dualardan bahsedeceğim.

Sevdiğin kişiyi geri getirmek için cuma günü sela ile ezan arasında 3 ayrı camiden su alıp eve getirilecek hepsi birleştirildikten sonra 7 gün boyunca aşağıdaki sıralamaya göre suya Kevser Suresi okunacak ve üflenecek.
1. gün 71 defa (cuma akşamı)
2. gün 61 defa (cumartesi akşamı)
3. gün 51 defa (pazar akşamı)
4. gün 41 defa (pazartesi akşamı)
5. gün 31 defa (salı akşamı)
6. gün 21 defa (çarşamba akşamı)
7. gün 11 defa (perşembe akşamı)

Okumalar bittikten sonra niyet edilecek ve suya üfledikten sonra 1 Fatiha-i Şerif 3 İhlas Şerifi okuyup Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V.) ruhuna hediye edip 7 gün boyunca cuma sabahından başlayıp her gün aç karnına bir yudum içilecek. Son gün yani perşembe sabahıda içilecek. Bir gün sonra cuma sabahı şişenin dibinde bir fincan kalacak şekilde sabah namazı kılındıktan sonra kalan suyu evin kapısına döküp arkana bakmadan eve gir.

Sonrasında Allahın izniyle tez zamanda bu dilek gerçekleşir muradına hasıl olursun İnşallah..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hocaya yaz
Destek için
Merhaba yardım edebilir miyim?
Powered by