Dua oku

Eşiniz çok uzaklarda evini terk edip gittiyse aşağıda verilcek tılsım ve dua uygulaması ile eşiniz nerde olursa olsun onu kendinize bağlıycaksınız

 

Bir insanı murad ettiğin zaman üçlü vefkten \"elifi boş bırak ve \"elif\" hanesine birşey yazma. Sekizinci hanedeki \"eliften başka diğerlerini vefkteki nazme-dilmiş halleri ile yaz. Değiştirmek ister isen ikinci burçtaki \"he\" hanesini çıkar ve bu haneye birşey yazma. Böylece Adedi doğru olur. Çünkü biz \"he\" hanesinin adedini aldık ve vefkteki harflerden sekizinci haneye girdik. İlk olarak dokuzuncu haneden başladık. Vefkin en üstünden veya ikinci haneden herbirinin ölçüsü onbeş olur. Vefkin şekli şöyledir;


1-    Sara hastalığına müptelâ olan bir kimse bu ism,i a’zam dairesini üzerinde taşırsa biznillâhi etâlâ mezkûr sar’a illetinden halâs olur, -kurtulur-.

Kara sevdaya dûçar olan -tutulan- biçarelerin üzerine ta’luk edilirse biiznillâhi teâlâ o dertten âfiyet bulur (kurtulurlar.)

2-    Cumartesi günü bir mes’ud saatte bu ism-i a’zam dairesini ceylân derisine yazıp üzerinde taşıyan kimse herkesin sevgi ve muhabbetini kazanır, herkesin kalbini kendine celb eder. Bir haneye veya bir zahire anbarına asılırsa bereket artar, bir dükkâna asılırsa müşterisi fevkalâde çoğalır işi artar.

Fa’lem ennehu la ilahe illallahu Ya Rahmanü fettehizhü vekilen ve kanellahü alimen hakima
Allahümme heyyic kalbe fülan bin fülan hatta yercia ila mehallihi bihakki kelamikel kerim ve bi hakki esmaikel ızam* Ve birahmetike Ya erhamerrahimin* La feta illa ali, la seyfa illa zülfikar*…..


Yorumlar

› caztin sadece duayi okumamiz yeterli olurmu
› caztin bunlari yapamamlutfen yardimci olun

Yorum Yap

Lakabınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :
güvenlik kodu
   
Dernekler Dernekler
Anasayfa - En Popülerler - İletişim
En Güzel Duaların Bulunduğu Dua Siteniz duaduaoku.net
Dua

Etkili Aşk Duası
hemen-sor