Dua oku

Çok Keskin Dualar

Eklenme Tarihi : 01.01.1970 : 03.00.00
Gösterim : 1
Zorluk Seviyesi : 5
Etiketler : keskin dua oku,
Süre : 4

Ya kebir Ya cebbar Ya hayy Ya kayyum Ya halim Ya hamid Ya cevat Ya vehhab Ya afüv Ya Azimül üzema ente Allahül Kebirül Müteal Süphaneke Ente Allahümme Malikü,ddünya ve Ahiratü eselüke en Tansureni ve Taineneni ala Matlubi Ya İsrafil bi hakkı Sahibül Bünyetil.Ülya ve bihakkı SEMAÜS sadiseti ve bihakkı el kevkebül Münrül ebyadi essaidi ve bihakkı Ehya Şerahya Allahüssamadi ve bihakkı e dünya hüvel lahü bi bihakkı es baüt Allahül kahiri fevke İbadihi ve kıbele Arşihi ve bihakkı el esma Yüsebbihhüllahü bina İsrafil illa ma Künte Avni ve ecib daveti vehiye keza keza..

Tasarlayıp yapmak istediğin bir işi yapmazdan önce ilk perşembe günü vekil meleği İsrafil aracı kılarak iki rakat namaz kılıp dileğini belirt ve bu duayı bir kez oku bir hafta devam edin ALLAH\'ın İzniyle dünya işlerinden hangisini dilerseniz onu söyleyip isteyin.

Perşembe günü ilk saatinde evlenmek, alım satım, devlet işleri için uygun olup boş çevirmez bu duaya 7 gün devam edebilirseniz inşallah dileğinize kavuşursunuz,bir yakınım okudu dileği hasıl oldu..


Yorumlar

› Lqra UysaL peki herseyi anladimda persembe aksami mi baslamamiz gerekiyor bu duayi okumaya yoksa farketmez mi ??
› aslankral4848 daha kısası yokmu
› melek 1204 işine geliyosa
› melek 1204 işine geliyosa
› RÜYA20 perşembenin ilk saatinde demişsiniz. acabA bu saat çarşamba günü 12 den sonra mı??? yoksa perşembe günü herhangi bir saat mı?
› nılayy kısmetım bagllıı benı gören ıstemyrr

Yorum Yap

Lakabınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :
güvenlik kodu
   
Dernekler Dernekler
Anasayfa - En Popülerler - İletişim
En Güzel Duaların Bulunduğu Dua Siteniz duaduaoku.net
Dua

Etkili Aşk Duası
hemen-sor