Dua oku

Birleştirmek İçin Çok Etkili Bir Dua

Eklenme Tarihi : 01.01.1970 : 03.00.00
Gösterim : 1
Zorluk Seviyesi : 20
Etiketler : kuvvetli birleştirme duası, birleştirmek için okunan dualar,
Süre : 100

Hz. Allah’a sürekli olarak o kişinin muhabbetini kazanmak için dua edilir.

2- Kevser suresi tatlı bir şey üzerine harflerinin adedi kadar okunur. Okumaya başlamadan evvel niyet edilmesi gerekir. Okuma bittikten sonra evvela allah’a dua edilir. Sonrada “”ey bu surenin hadimleri bu sure-i şerife hakkı için bu tatlıyı yiyen kimsenin kalbine falancaya karşı allah’ın izni ile muhabbet ilga edin.”” Diye hadimlerinden yardım istenir.

3- Bir miktar su veya tatlı üzerine başında niyet edilerek yasini şerif okunur. Her mübine gelindiği zaman okunan şey üzerine 10 defa “ya vedüüüd hu” diye nefes edilir. Sonunda dua ve hadimlerinden yardım istenerek matluba yedirilir.


4- Bir kağıda iki adet resim çizilir. Yada sevmesi istenen kişilerin resmi yan yana konur. Veya çamur yahut balmumundan bir kız ve bir erkek heykeli yapılır.Resimlerin veya heykellerin göğüs hizasına erkek ve kızın adları ana adları ile beraber yazılır. Resimler bir daire içine alınıp 1000 defa “ya vedüd” denip her defasında sıcak nefesle hu diye üflenir. Ve sonunda dua edilip bu resimler yüksekçe bir yere görünecek şekilde asılır. Altınada “ey Allah’ın mahlukatı. Bunlar birbirine sevdalıdır” yazılır.

5- Matlubun yanına varmadan evvel 19 defa “bismillahirrahmanirrahim. Ferdün hayyun kayyumun hakemün adlün kuddüsün anetil vücuhu lil-hayyil- kayyum” okunup matlubun yanına varınca yüzüne karşı sıcak nefesle üflenir. Okuma ile üfleme arasında konuşma ve uzun yolculuk, veya başka bir meşguliyet olmamalıdır.

6- Yine muhabbet mevzusunda kuranı kerimdeki muhabbetten bahseden ayetlerden istifade edilebilir. Şöyleki. Bu ayetler harflerinin adedi kadar yahut 100 er defa okunmaya devam edilip dua edilerek hadimlerinden yardım istenir.


1- Yeni kesilmiş bi hayvanın kalbi alınıp yarılır. İçinede sevdiği insanın ismi anne simiyle beraber yazılır. Sonra kapatılıp üzerine 1000 tane besmele okunur. Sürekli kullanılan bir ocağın (odun fırınları, tandır v.b) altına gömülür.


2- Biri büyük diğeri küçük iki tane yeni kesilmiş hayvan kalbi alınır. Küçüğüne sevgisi talep edilenin büyüğünede sevgiyi talep edenin isimleri yazılır. Küçük kalp büyüğün içine 70 tane besmele okunarak konulur. Daha sonra 630 besmelede üzerlerine okunup sürekli yanan bir ocağın altına gömülür.


3- Kız için bir koyunun, erkek için bir koçun kalbine niyet edilerek 41 kere yasin okunur. Her yasinde kalbe 1 iğne saplanır ve kalp sıcak küle, yada kızgın çöle gömülür.


4- و القيت عليك محبة منى (ve elkaytü aleyke mehabbeten minni). Sevgisi istenen bir kimsenin resmi alınır ve üzerinede ismi anne ismiyle beraber yazılır. Daha sonra bu resmin üzerine 11 sabah 313 er defa bu ayet okunur.


5- Bu ayetler şahsın yüzüne karşı veya ardından (arada kimse olamayacak) 21 den az olmamak kaydıyla okunursada tesir eder. Hatta bu tesir daha kuvvetlidir.


6- Yedi tatlı meyveye (elma gibi) niyetle 70 er kere yasin suresinin son iki ayeti okunup sevgisi talep edilen kişiye yedirilirse maksada ulaşılır.


7- Bir Arabi ayın ilk pazartesi yada Çarşamba günü 41 kara üzüme amenerresulü okunup kor halindeki ateşe atılır. Bu sıradada muhabbeti istenen kişin ismi anne ismiyle beraber zikredilerek kim için yapılıyorsa onu sevmesi tekrar edilir. İstenen kişi nerde olursa olsun aşkından divaneye döner ve yanına gelir.


8- Eğer birinin sevgisini kazanmak istiyorsanız 11 sabah güneş doğarken 1000 defa ya vedud (يا ودود) ismi şerifini okursun ve her defasında hu diye bir miktar içeceğe üflersin. Sonrada sevgisini istediğin kimsenin seni sevmesi için dua edersin. Bu içeceği o kimsenin içmesini sağlarsan onda sana karşı bir sevgi ve muhabbet başlayacaktır


9- Bir kimse bir miktar istiğfar ve salavat okuduktan sonra 12000 defa ya vedud ismini okuyarak matlubunun sevgisi için dua eder ve buna 21 gün devam ederse istediği kimse kendisine aşık olur.


10- و القيت عليك محبة منى bu ayetin muhabbet mevzuunda büyük esrarı vardır. Bir kimse bir yüzük yaptırır. Yüzüğün içine bu ayet yazılır. Ayetin başına (arapçada baş sağ taraftır) kendi ismini son tarafına da istediği kişinin ismini anne ismiyle beraber yazar. Sonra bu yüzük parmağında olduğu halde o kimseye dokunur ve fırsat buldukça da dokunmaya devam ederse aralarında her geçen gün büyüyen bir muhabbet başlar. Nişan yüzüklerinede aynı şey tatbik edilirse nişanlılar birbirleriyle uyumlu olur e birbirlerini severler. Evli kimseler yazarsa karı koca birbirini çok severler.


11- bir tatlı üzerine başında niyet ve sonunda dua ile 71 defa Kevser suresi okunup matluba yedirilirse aralarında muhabbet hasıl olur.


1- Bir kimse Çarşamba günü el ve ayaklarının tırnaklarını keser ve bunları yakıp kül haline getirdikten sonra bir yiyecek yada içeceğe karıştırıp matlubuna yedirirse deli divane olur.


2- Üç sıvı (göz yaşı, tükrük ve idrar) eşit miktarda karıştırılır ve matluba yedirilirse yine deliye döner.


3- Bir kadını kendine aşık etmek isteyen erkek gusul ederken sol tarafını yıkadığı suyu, bir erkeği aşık etmek isteyen kadın ise sağ tarafını yıkadığı suyu bir kapta toplar ve o suyu matluba içirirse içen kimse onun aşkından deli divane olur.


4- Sadece sol el ve ayağı (veya sağ el ve ayağı) yıkayıp o suyu içirmektde büyük tesir vardır. Hatta evvela bu yapılmalı eğer tesir olmazsa bir önceki madde denenmelidir.


5- Birbirini sevmesi istenen iki kişinin tırnakları, saçları, tükrükleri yada vücutlarından başka parçalar, bunlar olmazsa vücutlarına değen elbise parçaları alınıp yakılır ve külleri karıştırılır. Bu küller bir yiyecek yada içeceğe kaıştırılıp ikisinede yedirilir yada içirilirse aralarında büyük sevgi oluşur.


6- Birinin kendisini sevmesini isteyen kimse gece sevdiğinin uyuduğuna emin olduktan sonra tenha bir yere oturur. Kendisinin sevdiğinin başucunda tasavvur eder ve onun kulağına eğilmiş olduğunu düşünerek en az 1000 kere fısıltıyla falanca beni sev der. Dikkati dağılacak bir şey olduğu zaman dikkatini toplayıp kaldığı yerden devam eder. Buna 1 ay kadar devam ederse istediği kişi kendine aşık olur. Ancak bu süre içinde ona sı sık görünmelidir.


7- Bir yiyecek sabaha kadar ağızda tutulur, sabahta bal ile karıştırılıp kime yedirlirse yiyen kimse ona delice sevdalanır


Yorumlar

› fatoş ya eski sevgilimin sürekli arada aklına gelip aramasından sıkıldım artık beni sürekli arasın ciddi bişeyler düşünsün istiyorum ama ikimizde ayrı şehirlerde okuyoruz buna nasıl bir büyü yapılıp bağlayabilrim ki
› serhan FATOŞ HANIM. BAĞLAMA DUASI YAP.0534 510 52 38
› yasmin bağlama duası nasıl yapılır uzakta olan biri için
› yasmin bağlama duası nasıl yapılır uzakta olan biri için
› muhammet Sen naptığının farkındamısın resmen büyü öğretiyorsun insanlara hiç mi allahtan korkmuosun sitenin adı dua oku ama bu sitenin duayla alakası yok sen Allahtan hiç korkmuomusun da kendini sonsuz cehenneme atıyorsun bide cahil insanlara bunları dua diye yutturuorsun Bu şahsa inanan kara cahiller duaya inanıyorsanız allaha da inanıyorsunuz demektir bakın bakalım hak teala ne diyor sizler için kuranda sende hemen tövbe et bu kadar insanın vebaline girme site sahibi
› ayşe bencede muhammet bey haklı
› ayşe bencede muhammet bey haklı
› bahar Allah razı olsun muhammed kardeş bilmeyenleri aydınlattıgı içn.büyüyü yapan da yaptıranıda lanetlenmiştir arkadaşlar dua diye siteye giryruz ama bilmedgmz şeyler kalbimize aklımıza yatkın gelyo.lütfen attıgımız adımın nereye varacagını düşünerek hareket edelim !!
› huzun nolur kocam icin bir sevgi duasi yada baglama duasi yapin
Büyü yapmak yaptırmak günahtir hatadır ,Allah a kendiniz ve sevdiklerinjz için hayır dua edin arkadaşlar Allah her şekilde duyuyor biliyor ona sıgınalım sadece..
› kanun Büyü yapmak yaptırmak günahtir hatadır ,Allah a kendiniz ve sevdikleriniz için hayır dua edin arkadaşlar Allah her şekilde duyuyor biliyor ona sıgınalım sadece..
› Gerçek Allah belanizi versin insanlara büyü ogretiyorsunuz bundan daha iğrenç ne olabilir ulan manyak site sahibi siz allahtan daha mı iyi bileceksiniz ne olmuşsa sabır edin allah elbette yardım kapısı açacaktır site sahibi allah belanı versin allah cehenneminden eksik etmesin seni arkadaşlar bunları takip etmeyelim aklimizi başımıza toplayalim dua edin bunlardan yardım istemeyin
› Gerçek Allah belanizi versin insanlara büyü ogretiyorsunuz bundan daha iğrenç ne olabilir ulan manyak site sahibi siz allahtan daha mı iyi bileceksiniz ne olmuşsa sabır edin allah elbette yardım kapısı açacaktır site sahibi allah belanı versin allah cehenneminden eksik etmesin seni arkadaşlar bunları takip etmeyelim aklimizi başımıza toplayalim dua edin bunlardan yardım istemeyin
› Aşk doktoru Fatoş hanim aşkta büyü olmaz Hayırlısini dinleyin Allah en iyisini bilir bu sitelere inanmayın hepsi oruspu çocukları agizlarina tukuresim var yeminle
› Aşk doktoru Fatoş hanim aşkta büyü olmaz Hayırlısini dinleyin Allah en iyisini bilir bu sitelere inanmayın hepsi oruspu çocukları agizlarina tukuresim var yeminle
› Medyum Olcay Arkadaşlar ben site sahibi Medyum Olcay hepinizi kandırmak çok eğlenceli yaa aşkın büyüsümü olur yaa ben 46 yaşındayım daha kendime kısmet bulamadım size mi bulacam
› Medyum Olcay Arkadaşlar ben site sahibi Medyum Olcay hepinizi kandırmak çok eğlenceli yaa aşkın büyüsümü olur yaa ben 46 yaşındayım daha kendime kısmet bulamadım size mi bulacam
› zeynep_0707 ..
› zeynep_0707 ..
› Elka Medyum Olcay..eğlenmek icin başka işiniz yokmu??çok mu vaktiniz var ?? Burada insanlarla eğlenirken elbette kendinize kısmet bulamazsınız.yazıklar olsun siz ve sizin gibilere...
› Elka Medyum Olcay..eğlenmek icin başka işiniz yokmu??çok mu vaktiniz var ?? Burada insanlarla eğlenirken elbette kendinize kısmet bulamazsınız.yazıklar olsun siz ve sizin gibilere...bide utanmadan siteden adı duaoku..barı buyuyap falan yapsaydiniz durustce!
› kenan büyü yapmanın dinimizde yeri varmı öncelikle bunu bilmek gerekir arkadaşlar günahmı degilmi fetvalarda bunu ögrenmek en dogru yol olur
› Hakikatler Olcay Bey kendini sıyırmak için ben kendime bulamadım diyor ama hep büyü malzemeleri büyü rituelleri var insanları aldanmayın ve sonra şeytanları başına bela etmeyin
› Kaya Sahtekar in önde gideni şerefsiz

Yorum Yap

Lakabınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :
güvenlik kodu
   
Dernekler Dernekler
Anasayfa - En Popülerler - İletişim
En Güzel Duaların Bulunduğu Dua Siteniz duaduaoku.net
Dua

Etkili Aşk Duası
hemen-sor